Naša práca

Máme za sebou viac ako 20 rokov skúseností od veľkých i malých klientov či globálnych a lokálnych značiek.

Našu STORYLINE sme ako tím v aktuálnom zložení Katka, Radka a Michal začali písať v roku 2020. Založeniu agentúry predchádzalo dokopy vyše dvadsať rokov praxe v oblasti marketingu a komunikácie v rôznych agentúrach a organizáciách. Základným pilierom STORYLINE AGENCY je preto rozmanitosť našich skúseností, ktoré sme získali vďaka spolupráci s veľkými nadnárodnými korporáciami, väčšími aj menšími slovenskými firmami a tiež lokálnymi značkami. Riadili sme PR v česko-slovenských tímoch a zastrešovali lokálne, ale aj veľké globálne PR projekty. Pravidelne sme participovali na zahraničných aktivitách a získali sme veľa cenných skúseností v oblasti krízového manažmentu. Úspešne sme pracovali v oblasti tvorby produktového marketingu či zakladaní dnes už rozbehnutých sociálnych platforiem spoločností. Stáli sme tiež pri začiatkoch influencer marketingu, odkiaľ čerpáme množstvo našich kontaktov do rôznych kampaní pre našich klientov. Pri známych projektoch ako Ples v opere a Fashion LIVE! sme nadobudli mnoho mediálnych kontaktov, s ktorými aktívne pracujeme doteraz.

Čo ponúkame

Klientom poskytujeme komplexné zabezpečenie PR komunikácie (služby a produkty, CSR, imidžové kampane, sponzoring, krízová komunikácia) od stratégie, cez realizáciu (media relations, influencer marketing, krízová komunikácia, akčné plány, média plány, príprava PR článkov, tlačových správ, koordinácia mediálnych a influencerských spoluprác, koordinácia médií a dodávateľov v prípade eventov) až po mediálny follow-up, monitoring a vyhodnotenie kampaní.

Rôzne možnosti a modely spolupráce

V rámci ponuky našich služieb sa dokážeme flexibilne prispôsobiť prioritám, možnostiam a potrebám klienta. Okrem základnej ponuky klientom ponúkame možnosť individuálnej konzultácie, v rámci ktorej vieme nastaviť model spolupráce na mieru.

Kontakty a vzťahy

Náš celý tím má dlhoročné kontakty vo všetkých sférach PR od novinárov, redaktorov, cez známe osobnosti či influencerov, s ktorými máme nadštandardné vzťahy a vieme ich efektívne využiť v rámci komunikácie aktuálnych kampaní.

Skúsenosti a proaktivita

Spolu máme množstvo skúseností v slovenskom PR, za tento čas sme prešli všetkými oblasťami PR (produktové PR, lifestyle, retail, zdravotníctvo, technológie, operátori, bankovníctvo, právo, tretí sektor...) a ponúkame širokú škálu komunikačných aktivít.

Dáta a influenceri

Umenie je vo všetkom a všetko na tejto webovej stránke bolo vytvorené s týmto vedomím. Prezrite si naše portfólio, pozrite si najnovšie hotové práce a zistite, na čom práve pracujeme.

Flexibilita a nadšenie

Sme tím mladých kreatívnych ľudí orientovaných na výsledky. Svoju prácu robíme s maximálnym nasadením, s vášňou a láskou. Usilujeme sa myslieť „outside the box" a prinášať nekonvenčné a odvážne riešenia.

PR služby

  • Strategické PR poradenstvo v rôznych oblastiach na dennej báze 24h aj víkendy a sviatky
  • Proaktívna tvorba PR stratégií - komplexné komunikačné riešenia a partikulárne stratégie k jednotlivým líniám komunikácie
  • Media Relations - zastrešenie komunikácie s médiami
  • Príprava a organizovanie podujatí a akcií s médiami, influencermi, známymi osobnosťami
  • Príprava PR textov v rámci jednotlivých projektov (v angličtine a v slovenčine)
  • Komunikácia s dodávateľmi pri externých spoluprácach
  • Sprostredkovanie vopred dohodnutých marketingových, eventových a iných služieb
  • Silný influencer marketing s dátami, manažmentom a vyhodnotením kampane
  • Konzultácie v oblasti brandingu, marketingu a produktového manažmentu (produktové PR, CSR, trvalá udržateľnosť, kreatíva, vernostný program a ďalšie vopred dohodnuté...)
  • Proaktívna, reaktívna a krízová komunikácia

Napíšte nám