Toto sme my, STORYLINE


Radka

Radka vyštudovala žurnalistiku na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre. Skúsenosti s PR v treťom sektore získala v Nitrianskej komunitnej nadácii a v OZ Šanca, kde sa podieľala na kampaniach pre Hniezda záchrany, Ruka v ruke s Nitrou, Tu sme doma Heineken a ďalších. Po ukončení vysokej školy pôsobila ako copywriter v spoločnosti Zľavomat. Od roku roku 2013 pôsobila v Dynamic Relations 2000, kde získavala cenné skúsenosti pri klientoch ako ČSOB Banka, Advokátska kancelária Ružička Csekes, Gedeon Richter, Gazprom, CCC Obuv, TV JOJ, Lindner Hotel či Dermatologicko-laserová klinika TOMAR. Dva roky viedla tím pre klienta Orange Slovensko, ktorému agentúra zastrešovala komplexné zabezpečenie PR komunikácie vrátane projektu Ples v opere. Od roku 2020 pôsobí v spoločnosti STORYLINE AGENCY.


lukacovicova@storyline.sk


Mišo

Mišo pochádza z Bratislavy, kde vyštudoval podnikové hospodárstvo a neskôr módny produktový manažment na Accademia del Lusso v Miláne. Už od malička miloval módu, architektúru a umenie. Jeho štúdium, stáže a kariéra mu umožnili nadobudnúť skúsenosti v Bruseli, Berlíne, ale aj v USA. Na Slovensku spolupracoval so značkami NEHERA, HALADA, Aupark, H&M, či TOPANKOVO. Vo svojom voľnom čase sa venuje jeho platforme Módny Archív. Aktuálne je aktívnou súčasťou PR agentúry Storyline, kde sa špecializuje na influencer marketing, content marketing a celebrity endorsement.

kinik@storyline.sk

Katka

Katka po vyštudovaní masmediálnej a marketingovej komunikácie pracovala pre klientov z oblasti lifestylu a leadership vzdelávania v jednej z najväčších PR agentúr na Slovensku. Svoje ďalšie PR skúsenosti však využila najmä pri komunikácii pre domácich i zahraničných lifestylových klientov a značiek ako Fashion LIVE!, dermatologicko-laserová klinika TOMAR, Indulona, Urbanlux, Crocs, Happy Socks, TOMS, Mat&Natt, alebo zaujímavých projektoch ako Bondovky v opere pre značku šperkov ALO Diamonds, či slávnostné otvorenie prvého butiku HALADA na Slovensku. Taktiež pracovala na zabezpečení komplexnej komunikácie a spolupráce s médiami pre nákupné centrum Aupark Bratislava, v rámci ktorého sa podieľala na medzinárodnom podujatí Fashion Film Festival Bratislava (ASVOFF). V roku 2020 založila spolu s kolegami agentúru STORYLINE AGENCY.

laznibatova@storyline.sk

Babsy

Babsy vyštudovala marketing a manažment na Middlesex University v Londýne. Už počas štúdia sa podieľala na organizácii rôznych podujatí pre Slovenský olympijský a paralympijský výbor. Pracovné skúsenosti v oblasti PR a eventového manažmentu získala aj vďaka pôsobeniu v Bratislavskom kultúrnom a informačnom stredisku (BKIS), ako aj v agentúrach Herial a Viva Musica. Pred narodením dcéry zastrešovala PR komunikáciu pre klientov z energetiky a lifestylu. Pôsobí ako moderátorka spoločenských podujatí a PR manažérka projektu Fashion Revolution Slovakia. Podieľa sa tiež na dramaturgii a komunikácii módneho podujatia Fashion LIVE!. Je autorkou a moderátorkou podcastov Nová doba udržateľná a Big Storiezz by Babsy, ktorý vzniká v spolupráci so spravodajskými portálmi Noizz a Aktuality.sk. Zaujíma sa o udržateľnú módu a snaží sa šíriť myšlienku slow fashion. Babsy spolupracuje so STORYLINE AGENCY externe.

Napíšte nám